Leage of legends

Skapad av Borttagen, 2010-03-13 19:27 i Datorspel

204
5 inlägg
1 poäng
hejnomnom
Visningsbild
Stammis 3 inlägg
1
Det är något fel när jag kör LoL, för jag kan inte se när en hero gör sina spells, typ om jag är Ashe så ser jag inte när den gör sin stora pil som flyger. Jag kan se tornen, marken och allt men inte några spells eller attacker. Hittade inget på deras forum eller nått på google.
Nån här kanske har haft samma problem.
Traumaa
Visningsbild
Stammis 9 inlägg
0
Svar till hejnomnom [Gå till post]:

grafikinställningar ? kass dator ?

http://www.trauma.art.pl/

Marquizeh
Visningsbild
P 18 Västerås Veteran 229 inlägg
0

Svar till hejnomnom [Gå till post]:
nu vet inte jag vad det där är, men de kan nog vara mycket möjligt att du kan fixa det i video eller game settings


Jag hette tidigare name_wanted

hejnomnom
Visningsbild
Stammis 3 inlägg
0
så klart jag har kollat på video inställningar
hejnomnom
Visningsbild
Stammis 3 inlägg
0

Svar till Traumaa [Gå till post]:

har en dell XPS


Forum » Spel » Datorspel » Leage of legends

Ansvariga ordningsvakter: Myssen

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Modereringsnivå: Normal

Det svenska ordet "lagom" passar bra in här. Den vanligaste nivån här på Hamsterpaj. Visst är det ok att du kanske råkar stava fel, skriver lite kortfattat men det får inte bli för mycket sådant heller.

Visa mer information

Bedömmer vi att en tråd är oseriös eller inte leder till debatt enligt nivån på kategorin så ger vi oss själva rätten att flytta den till en mer passande del av forumet.

Vi ger oss rätten att gå in och ändra inlägg för att ta bort omogenheter eller lägga upp texten så
att det är enklare för andra att läsa om det ser väldigt illa ut.

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.