Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Adidas F50 TUNEit?

Skapad av Elite, 2009-07-07 16:58 i Sport

567
4 inlägg
0 poäng
Elite
Visningsbild
P 30 Hjälte 1 805 inlägg
0
Eftersom jag nu inte fått tag på några Nike Tiempo Ronaldinho FG så går jakten vidare på ett par nya fotbollsskor.


Frågan lyder: Vad har ni för erfarenheter av en Adidas F50 TUNEit?

Och är den en sko att satsa på?

Jag hade en gång en status, med segel och ruff och köl.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Elite
Visningsbild
P 30 Hjälte 1 805 inlägg
Trådskapare
0

Svar till BBaum [Gå till post]:

Helvete också, jag har rätt breda fötter...

Jag hade en gång en status, med segel och ruff och köl.


Forum » Fritid » Sport » Adidas F50 TUNEit?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons