Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Black ops problem

Skapad av Hamsterpizzan, 2011-04-09 12:07 i Dator- & TVspel

972
2 inlägg
0 poäng
Hamsterpizzan
Visningsbild
P 33 Tullinge Hjälte 2 711 inlägg
0
hejhej det är så att jag fick hem min nya datorn igår och har laddat ner spel hela natten och nu när jag skulle prova black ops så värka det inte funka. jag startar steam och sen spelet så blinkar den där laddar rutan till och sen så stängs försvinner den igen och inget mer händer :(

Tillägg av Hamsterpizzan 2011-04-09 12:22

fixa problemet. det saknades 2 dll filer. men nu är problemet DET FINNS INGET LJUD............

8================3 is th my internetpenis

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Black ops problem

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons