Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Bubble Town (sony ericsson)

Skapad av FannyHansson, 2010-01-26 22:11 i Dator- & TVspel

4 662
13 inlägg
0 poäng
FannyHansson
Visningsbild
Hjälte 225 inlägg
0
Hejsan! jag har en Sonyericsson w995 & har spelet bubble town. Och nu går jag och håller på att dö för jag inte klarar en jävla level! Det är den 20e "pluppen" aka. level 6-4. Hur jag än gör, om jag slår bort så de e helt tomt så vinner jag aldrig. Detta är verkligen hemskt brukar spela det innan jag ska sova & igår slutade det med att jag började gråta.


SNÄLLA HJÄLP MIG

<3

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

FannyHansson
Visningsbild
Hjälte 225 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Christofferz [Gå till post]:
hur menar du? haha



Svar till stoofepoof [Gå till post]:
planerar att sluta spela när jag klarat spelet. Precis som me alla andra spel. men det äär sjukt frustrerande när man inte fattar hur man ska göra


<3

FannyHansson
Visningsbild
Hjälte 225 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Christofferz [Gå till post]:
asså, typ kedja som i två gula? :p


Svar till Aegis [Gå till post]:
tar det inte kol på dig med? :O

<3

FannyHansson
Visningsbild
Hjälte 225 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Aegis [Gå till post]:
neh, då bara fastnar dom. har även prövat att missa mitten helt, men ja vinner aldrig leveln! :(

<3

FannyHansson
Visningsbild
Hjälte 225 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Aegis [Gå till post]:
asså DET FUNKAR INTE :'(

<3


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Bubble Town (sony ericsson)

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons