Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Byta språk CS:S

Skapad av TheHacker, 2008-08-27 19:04 i Dator- & TVspel

2 139
5 inlägg
0 poäng
TheHacker
Visningsbild
P -1333 Hjälte 396 inlägg
0
Okej jag har precis instalerat om Counter-Strike: Source. Men nu är det på svenska! Jag tycker det är skit jobbigt. Så jag undrar hur man ändrar tillbaka till engelska.

Ingen status

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

TheHacker
Visningsbild
P -1333 Hjälte 396 inlägg
Trådskapare
0
Okej tack det är fixat nu

Ingen status


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Byta språk CS:S

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons