Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Windows xp drivers

Skapad av ICAJERRY, 2009-12-13 14:36 i Datorer & IT

135
1 inlägg
0 poäng
ICAJERRY
Visningsbild
P 28 Hjälte 332 inlägg
0
Hejsan jag undrar bara hur man installerar drivers om det ser ut såhär?
Behöver verkligen hjälp för ljudet och det trådlösa nätverkskortet funkar ej pga inga drivers ^^, och en till sak, min recoveryskiva som man formeterar datorn med har gått sönder och nu har jag laddat ner en ny boot-skiva och nu står det nått om Geniune Windows hur får man bort det ^^?Forum image

skream

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Datorer & IT » Windows xp drivers

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons