Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Behöver nytt onlinespel.

Skapad av Peppar, 2008-08-27 14:04 i Dator- & TVspel

316
11 inlägg
0 poäng
Peppar
Visningsbild
P 32 Hjälte 7 463 inlägg Online
0
Sitter hemma med en förkylning och ett spel behov. Vill hitta ett nytt spel, skit samma vad det är. Så länge det är gratis eller går att få tag på "gratis".
Struntar vad det är för genre. Helst inget CS liknande då jag redan lirar WarSow.
Har redan lirat en massa spel så dessa kan ni exkludera:
CS
Wow
Maplestory
RS
PiStory
StoneAge2
Flyff
Siesta
o säkert flera.

Nu vill jag veta vad ni rekommenderar. Skitinlägg tas bort.
Jag vill även att ni förklarar vad det är för sorts spel och vad det går ut på annars tas inlägget bort.
Tack på förhand.

Ah you think Hamsterpaj is your ally? You merely adopted the Hamsterpaj. I was born in it, molded by it.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Mongomogulen
Visningsbild
P 32 Ekerö Hjälte 1 547 inlägg
0
Runescape är kul när man fasntar i det.
Tibia också

Wash the crosses of your hands!

Peppar
Visningsbild
P 32 Hjälte 7 463 inlägg Online
Trådskapare
0

Svar till Mongomogulen [Gå till post]:

RS har jag redan lirat.
Tibia hatar jag, seriöst sämre än RS.

Ah you think Hamsterpaj is your ally? You merely adopted the Hamsterpaj. I was born in it, molded by it.

Peppar
Visningsbild
P 32 Hjälte 7 463 inlägg Online
Trådskapare
0

Svar till oh [Gå till post]:

JUSTE, Paintball2 <3 Sjukt underbart spel. Älskar verkligen det!

Ah you think Hamsterpaj is your ally? You merely adopted the Hamsterpaj. I was born in it, molded by it.

davd
Visningsbild
P 33 Gävle Hjälte 783 inlägg
0

Svar till Peppar [Gå till post]:
Perfect world :3 MMO !


Dum spiro spero


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Behöver nytt onlinespel.

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons