Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Hjälp - Windows 7 Bråkar

Skapad av MTS, 2009-11-08 17:57 i Mjukvara & Operativsystem

824
4 inlägg
1 poäng
MTS
Visningsbild
P 33 Hjälte 2 020 inlägg
1
Windows 7 låter mig inte cracka ett program. Det har funkat 1000 gånger tidigare på Vista och XP. Varför funkar det inte nu på Windows 7.

Jag är admin på datorn. Har provat köra programmet som Administratör men detta meddelandet kommer upp hela tiden.

Forum image

Gammal räv

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

MTS
Visningsbild
P 33 Hjälte 2 020 inlägg
Trådskapare
0

Svar till InspIre [Gå till post]:
Sa precis det.... Det funkar inte. Windows 7 vill inte ha crack av någon anledning.


Gammal räv


Forum » Datorer & IT » Mjukvara & Operativsystem » Hjälp - Windows 7 Bråkar

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons