Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Kan inte spela upp nerladdade filer ibland

Skapad av privat, 2009-06-07 03:04 i Datorer & IT

951
4 inlägg
0 poäng
privat
Visningsbild
Hjälte 91 inlägg
0
Tjenna ! :D ibland när jag laddar ner en fil i vanligt format och försöker spela upp det i vlc/windows media player så står det att jag inte kan spela upp det pga att det finns ett tillägg ".torrent", kan inte ända det för att jag har vista tror jag, vet inte! nån som kan hjälpa mig ?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

gaminggirl
Visningsbild
F 39 Lund Hjälte 8 084 inlägg
0

Svar till privat [Gå till post]:
en .torrent fil måste du ladda ner med vuze eller utorrent eller liknande innan du kan spela det i vlc eller wmp.

Ingen status


Forum » Datorer & IT » Kan inte spela upp nerladdade filer ibland

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons