Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Killing Floor

Skapad av nax, 2009-12-18 00:22 i Dator- & TVspel

672
6 inlägg
0 poäng
nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
0
Tjenare!


Jo, det är såhär att jag har haft Killing Floor none steam ett tag nu. Slutade spela för att man tröttnar ganska snabbt när man kör ensam.

Men jag och några polare spelade igenom Hamachi då och då. Och nu tänkte vi börja lira igen! Och så läste vi att det fanns en helt underbar patch ute.

Med t.ex AK och Katana osv ( BARA MÅSTE HA DEN :@ )

Men frågan är: Hur fan fixar vi patchen till vårat KF? Med tanke på att det inte går igenom steam etc.

Är det någon här som har none steam KF som lyckats fixa patchen? Isåfall hur!?

Anus i en påse

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Lycanthrope [Gå till post]:

Och du är 100 på att det kommer fungera?

Anus i en påse

nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Lycanthrope [Gå till post]:

Jo men med tanke på att vi har none steam?

Anus i en påse


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Killing Floor

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons