Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Microsoft flight simulator X

Skapad av shinuku, 2010-02-04 20:44 i Dator- & TVspel

924
4 inlägg
0 poäng
shinuku
Visningsbild
P 31 Överhörnäs Hjälte 54 inlägg
0
Hej!

Jag köpte FSX igår (flight simulator x) och det går inte att styra flygplanet när man är nere på marken.
Är det någon här som vet vilka knappar höger och vänster är när man taxar det på marken?
och, ja.. Höger och vänster pil fungerar ej!

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

shinuku
Visningsbild
P 31 Överhörnäs Hjälte 54 inlägg
Trådskapare
0
Nej, A eller D funkar ej heller

Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Microsoft flight simulator X

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons