Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Mozilla Funkar ej.

Skapad av Octaviushype, 2010-01-10 00:43 i Datorer & IT

355
17 inlägg
0 poäng
Octaviushype
Visningsbild
P 29 Göteborg Hjälte 701 inlägg
0
Ja nu är det så att jag har startat om datan helt och så den är precis som den var när jag köpte, det enda problemet är att min Mozilla funkar inte varje gång öppnar Mozilla så står det "Anslutningen Misslyckades bla bla bla", men min internet funkar kan gå in på msn och Internet Explorer, jag har gjort så Brandväggen tillåter Mozilla men icke det funkar inte. Någon som har samma problem, Är väldigt tacksam för svar

P.S och nej tänker inte använda ngn Goggle Chrome, i want my Mozilla Firefox back :(

//shadoow

Where bright lights and angels meet

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Octaviushype
Visningsbild
P 29 Göteborg Hjälte 701 inlägg
Trådskapare
0

Svar till MEGERT [Gå till post]:



Vart sjutton hittar jag verktyg på vista kan inte hitta det xD, Sry att jag e N00big på detta

Where bright lights and angels meet

Octaviushype
Visningsbild
P 29 Göteborg Hjälte 701 inlägg
Trådskapare
0

Svar till MEGERT [Gå till post]:



aha oj trodde att du mena att skulle in på typ, Windows start och kontrollpanalen och allt det där :D tack återigen :P

Where bright lights and angels meet

Octaviushype
Visningsbild
P 29 Göteborg Hjälte 701 inlägg
Trådskapare
0

Svar till MEGERT [Gå till post]:



Nope ingen Proxy här nä :(

Where bright lights and angels meet


Forum » Datorer & IT » Mozilla Funkar ej.

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons