Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Present till pojk/flickvän?

Skapad av Java, 2010-09-23 19:00 i Kärlek & Relationer

686
6 inlägg
2 poäng
Java
Visningsbild
31 Mölnlycke Hjälte 3 921 inlägg
2
Är det bara jag som tycker att det är väldigt opersonligt att fråga folk på hamsterpaj om vad man ska införskaffa till sin partner? Förstår inte riktigt om varför man skulle fråga människor på hamsterpaj.

Om du har varit ihop med personen i 1 år, då borde du tamejfan veta vad han gillar?

Eller har jag förstått mig på relationer fel nu? Trodde att man skulle lära sig om vad sin partner gillar?

Ingen status

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Livet » Kärlek & Relationer » Present till pojk/flickvän?

Ansvariga ordningsvakter: RoadGunner

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons