Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

"Locked" och Skrivskyddad mp3 spelare

Skapad av Osthyvel, 2010-01-18 15:16 i Datorer & IT

1 101
5 inlägg
1 poäng
Osthyvel
Visningsbild
P 28 Hjälte 485 inlägg
1
Har köpt en mp3 spelare som jag skulle fylla med musik till morsan som ligger på sjukhus . Nu när jag verkligen försöker stoppa in lite musik och sånt så kan jag inte ens sätta på Mp3 spelaren . När jag trycker på start knappen typ så kommer det bara upp "Locked" . Och när jag försöker ta bort test låten så går det inte . Har kollat : Egenskaper > Skrivskydd är inte i bockad . Så hur ska jag göra :S? Är nån jäkla billig på Clas Olsson 1GB .

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Vorb
Visningsbild
P 33 Hallstahammar Hjälte 2 946 inlägg
0

Svar till Bulldoggen [Gå till post]:
Min första mp3 jag hade var likadan, det visade sig att det var någon liten "spak" på den som var som ett knapplås, och om man försökte sätta på den när knapplåset var på gick det inte xD


En gås och två älgar

ENord
Visningsbild
Hjälte 2 348 inlägg
0
Svar till Bulldoggen [Gå till post]:
Knapplåset på mp3-spelaren?
Osthyvel
Visningsbild
P 28 Hjälte 485 inlägg
Trådskapare
0
Öh Oj :P . Det var det :S Konstig billig pryl det här :X

Forum » Datorer & IT » "Locked" och Skrivskyddad mp3 spelare

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons