Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Siberia Icemat Heaset problem.

Skapad av Java, 2008-08-07 20:14 i Mellan Himmel och Jord

118
3 inlägg
0 poäng
Java
Visningsbild
31 Mölnlycke Hjälte 3 921 inlägg
0
Tjo nyss köpt ett siberia headset. Jag har installerat ljudkort och sådant. Men får inte min mick och funka. Och så kan pluggen glida ut ur hålet :( Gäller det att skaffa en annan plugg och sätta på ?

Ingen status

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Java
Visningsbild
31 Mölnlycke Hjälte 3 921 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Robbaan [Gå till post]:

Angående mitt headset eller mitt ljudkort? O.o

Ingen status


Forum » Mellan Himmel och Jord » Siberia Icemat Heaset problem.

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons