Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Sjuka SnowRacer snubbar?!

Skapad av Ludwig93an, 2008-09-15 15:27 i Sport

466
6 inlägg
-1 poäng
Ludwig93an
Visningsbild
P 31 Hjälte 1 624 inlägg
-1
Alltså, jag sitter och surfar på Youtube och jag hittar den här, det är ingen screamer eller ett skämt, men snubabrna i din här filmen är ju dumma i huvet?!

http://www.youtube.com/watch?v=75WsHed9E9U&feature=related

Första är det några småhopp på 3 meter typ sen när man kommer fram till 04:50 hoppar dom över feta granar och shit? Är det mänskligt att överleva det dom gör från 04:50 och framåt?

Hur man charmar mig? Baconost.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Fritid » Sport » Sjuka SnowRacer snubbar?!

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons