Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Skillnad mellan vax och gele?

Skapad av sajoh18, 2009-01-29 20:02 i Kläder & utseende

3 151
8 inlägg
-1 poäng
sajoh18
Visningsbild
P 31 Partille Hjälte 423 inlägg
-1
Ja, ni hörde rubriken, vad är skillnad mellan vax och gele?^^

Lät lite kaxigt där då men, funkar gele lika bra som wax och kan ni tipsa mig om ngt bra MATT vax som finns.(inte d:fi)

A, juste ja, dessutom varför blir vissa vax HÅRDA när de torkar i blött hår?^^

Ditt mama försenar en järtta

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

sajoh18
Visningsbild
P 31 Partille Hjälte 423 inlägg
Trådskapare
0
Japp, oftast så stelnar inte vax men gele:D Men finns det ngn "bra" Matt vax att köpa, inte d:fi jag hatar det, blir ju fan stenhårt:S

Ditt mama försenar en järtta


Forum » Livet » Kläder & utseende » Skillnad mellan vax och gele?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons