Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Söker WoW private server,

Skapad av nax, 2009-03-03 15:15 i Dator- & TVspel

1 052
12 inlägg
0 poäng
nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
0
Tjena, Jag letar efter en private server som du blir instant 80+ och har "cp gear", alltså du har sjukt mycket Stamina etc mer än normalt. Och på så sätt är tillräckligt stark för att sola dom lite större instancerna.

Jag har letat i över en timme på 100top private servers, Hittar bara blizzlike eller instant med normalt 80gear,

Så om nån känner till någon bra server som matchar vad jag söker vore jag tacksam om du kunde linka hemsidan

Anus i en påse

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
Trådskapare
0

Svar till vale [Gå till post]:

Även om jag ändrar realmlisten så måste jag göra ett account :), men testar att googla "freewow.no-ip.info" så kanske det funkar.

Anus i en påse

nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Tlemoon [Gå till post]:

Säg då?

Anus i en påse

nax
Visningsbild
P 33 Norrköping Hjälte 2 889 inlägg
Trådskapare
0

Svar till bocken87 [Gå till post]:

Jag spelar på Blizzards egna och har en lvl 80 med decent gear, Bara kul ibland o leka lite. Tare lungt förihelvete

Anus i en påse


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Söker WoW private server,

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons