Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Fungera igen ?

Skapad av Nejmenhej, 2012-03-13 18:23 i Kärlek & Relationer

1 175
7 inlägg
0 poäng
Nejmenhej
Visningsbild
Hjälte 352 inlägg
0
För ett år sedan var jag ihop med en tjej i 8 månader.
Och nu vill hon och jag försöka igen, vi brukar se varandra ibland kan det vara gammal vana att jag tycker om henne ? Kommer detta fungera igen eller inte ?

Btw - hade en tjej i somras vi var ihop i 2 månader.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

valspeck
Visningsbild
P 32 Linköping Hjälte 3 241 inlägg
0

Svar till Nejmenhej [Gå till post]:
nu undrar jag, med en vänlig ton: Hur ska jag kunna veta det?


Alltså det beror väl helt och hållet hur ni avslutade erat förra förhållande, om båda på något sätt saknat varandra och ni verkligen känner att känslorna kan blossa upp igen.


Tror ni känner det bäst själva, inte hp =D

massa status

Manetplanet
Visningsbild
P 29 Hjälte 98 inlägg
0

Svar till Nejmenhej [Gå till post]:
nej.

Trollkarlar finns

Nejmenhej
Visningsbild
Hjälte 352 inlägg
Trådskapare
0
Vi gjorde slut bara för att vi började bråka ofta och så tog det slut

Forum » Livet » Kärlek & Relationer » Fungera igen ?

Ansvariga ordningsvakter: RoadGunner

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons