Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Video to Picture?

Skapad av Mojjiped, 2009-03-18 18:54 i Mjukvara & Operativsystem

211
2 inlägg
0 poäng
Mojjiped
Visningsbild
P 33 Hjälte 289 inlägg
0
Vet någon om det finns något bra video to picture program. Jag vill konvertera en av mina filmer till bilder (tex jpg.) så att jag kan se och ändra bildrutorna. Jag laddade ner ett program som hette just "video to picture" men det är en fet logga där det står Unregisterd Version över alla bilderna. Vet någon nått program som man kan göra det här i?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Datorer & IT » Mjukvara & Operativsystem » Video to Picture?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons