Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Xperia arc, hjÄlp

Skapad av Borttagen, 2011-10-10 22:16 i Elektronik & teknik

1 968
3 inlägg
1 poäng
otechnogurl
Visningsbild
Hjälte 1 inlägg
1
Okej, precis köpt ny mobil. Har inga av mina gamla nummer kvar, kollade en gång, sen var jag inne på facebook appen en stund. När jag nu tryckte på min kontaktbok så finns aaaaaalllaaaaaa mina facebookvänner där. Jag har inte ens deras nummer!

Sjukt störande och jag vill få bort det, men jag vet inte hur. Någon som vet? :(

Tillägg av otechnogurl 2011-10-10 22:17

Kan inte ens radera dem, hjälp...

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

loviisa
Visningsbild
F 29 Hjälte 110 inlägg
0
samma sak har hänt med min xperia..

mitt tips: lev med det!

Beväpna dig med vingar.

BoOzt
Visningsbild
P 32 Luleå Hjälte 2 091 inlägg
0
Svar till otechnogurl [Gå till post]:
Gå in på facebook-applikationen - meny - inställingar - synkronisera kontakter - Ta bort Facebook-data.

Ingen status


Forum » Fritid » Elektronik & teknik » Xperia arc, hjÄlp

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons