Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons
Visningsbild
nephilim kille 33 Senast 2024-12-20 19:58
Falun

"Din mamma spelar keyboard i Hammerfall." - Sharlee D'Angelo
Medlem sedanSpecialstatusFödelsedag
2007-01-03Hjälte1992-08-01
Anti P12-skylt

Anti P12-skylt

Om denna rutan är synlig betyder det att jag INTE vill ha jobbiga gästboksinlägg ...

ifrån okända omogna människor, till exempel inlägg där någon frågar om jag vill ha camsex eller om jag vill lägga till personen på msn “Hej msn? puss”. Jag känner inte dig så varför skulle jag vilja det? Är du en pedofil? Är du en camsexare? Är du en groomer? Vill du äckla dig på msn och störa tjejer och killar och mobba, prata om din lilla snopp eller dina bröst och visa dem för pengar? Pssst, det är emot reglerna! Det äcklet som skriver och frågar om sex och sådant kommer att bli rapporterad, uthängd, granskad, borttagen och bannad. Ansvariga på Hamsterpaj komma att hänga ut äcklet som skriver och pussar, smeker, ber om msn och camsex, och de frågande äcklen kommer inte att vara välkomna tillbaka. Vill du lära känna mig som har denna skylt aktiverad, lär känna mig, sen får du kanske fråga. Frågar du med en gång så är du borta ifrån pajen och därmed punkt slut.

Las mer
  • Visningsbild
    2012-11-11 03:22 julegren P

    Det är hon som kallar sig för myrrig som gav mig varningen om du inte förstod det förresten. Jag vet inte om du känner henne

    Historik
  • Visningsbild
    2012-11-11 02:22 julegren P

    Ja jag kom på det där med ov ganska direkt efter sändelsen men du hann svara ändå och det tackar jag för.
    Frågade en annan ov som heter rebel rebel angående ov men hon har inte varit intresserad av att svara på något alls om just detta så jag är tacksam för att du tog dig tiden att göra det.
    Har lyckats få ganska många tillsägelser av henne då hon anser att jag går över gränsen i att uttrycka mig. Jag önskar att hon kunde se skildnad på den jag är och den jag är när jag inte är den jag är. Om du förstår vad jag menar. Båda parter ska ju få göra sig hörda i ett forum utan att någon har en överhand.
    Så om inte det skulle vara nog så var det en annan tjej som jag aldrig har talat med som gav mig en varning som jag tycker var svagt betonad av vad jag gjort som hon störde sig på. Det jobbigaste var att i samma stund som hon formulerar denna varning så sitter jag och skriver ett noga och väl foormulerat inlägg till henne då jag tycker hon verkar trevlig. Så snacka om bad time för en varning. Jag vet inte vad du tycker?

    Historik
  • Visningsbild
    2012-11-11 01:31 julegren P

    Jasså du är ordningsvakt ser jag nu! Det visste jag inte innan. Asså hur fungerar det egentligen och hur blir man det?

    Historik
  • Visningsbild
    2012-11-11 01:24 julegren P

    Jaha då förstår jag. Ah det är ett namn som jag har kommit på bara. Jag tycker det låter lite roligt, det är därför som jag har det. Jag har aldrig hört någon annan säga det namnet eller som använder säg av det.

    Historik
  • Nästa »
    Annons
    Annons
    Annons
    Annons