Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons
Visningsbild
Murrig tjej Senast 2014-05-23 15:01


What doesn't kill you fucks you up mentally.
Medlem sedanSpecialstatus
2010-12-04Hjälte
Anti P12-skylt

Anti P12-skylt

Om denna rutan är synlig betyder det att jag INTE vill ha jobbiga gästboksinlägg ...

ifrån okända omogna människor, till exempel inlägg där någon frågar om jag vill ha camsex eller om jag vill lägga till personen på msn “Hej msn? puss”. Jag känner inte dig så varför skulle jag vilja det? Är du en pedofil? Är du en camsexare? Är du en groomer? Vill du äckla dig på msn och störa tjejer och killar och mobba, prata om din lilla snopp eller dina bröst och visa dem för pengar? Pssst, det är emot reglerna! Det äcklet som skriver och frågar om sex och sådant kommer att bli rapporterad, uthängd, granskad, borttagen och bannad. Ansvariga på Hamsterpaj komma att hänga ut äcklet som skriver och pussar, smeker, ber om msn och camsex, och de frågande äcklen kommer inte att vara välkomna tillbaka. Vill du lära känna mig som har denna skylt aktiverad, lär känna mig, sen får du kanske fråga. Frågar du med en gång så är du borta ifrån pajen och därmed punkt slut.

Las mer
  • Visningsbild
    2013-08-17 14:29 Murrig F

    Lika bra! Rätt ska vara rätt! kolonD
    Nu kommer jag inte säga fel på det fler gånger, det är enbart positivt!

    Historik
  • Visningsbild
    2013-08-17 14:28 Salvator

    Jag vet att du menade dialog men kände för att dryga mig lite så på en regnig lördag. :)

    Historik
  • Visningsbild
    2013-05-07 23:14 Salvator

    Någonting åt det hållet tidigare idag iaf... tror jag. Har suttit på möten hela dagen. :/

    Yes! Gäller att sakta men säkert forma hela världen efter ens egen vilja. Bäst att göra det utan att det syns utåt också... knark1 Men säg inget, it's a secret!

    Historik
  • Visningsbild
    2013-05-07 23:03 Murrig F

    Är du hög eller varför uppstår dessa bristfälligheter i att kontrollera dina handlingar? knark1
    Men ja, det är bättre att vara slug! kolonD Lite compassion är bra, men i övrigt är det bättre att vara smart. ;P

    Historik
  • Visningsbild
    2013-05-07 22:56 Salvator

    Men va fan, jag skrev alltså det där? kolonS Trodde jag hade vett nog att inte göra det men tydligen inte...
    Jag är inte snäll, jag är slug. knark1

    Historik
  • Nästa »
    Annons
    Annons
    Annons
    Annons