Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

IL-2 Sturmovik

Skapad av Unkn0wn, 2009-01-18 20:12 i Dator- & TVspel

222
6 inlägg
0 poäng
Unkn0wn
Visningsbild
P 20 Hjälte 1 124 inlägg
0
Nu har jag hollt po med det i tvo timmar (skaffa det nyss).

Jag har lart mig att ta upp planet (take off) men sen so blir planet helt konstigt so typ om man ska svanga so vinglar planet skit mycket so man kan knappast sikta.

Nu undrar jag hur man fixar detta?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Unkn0wn
Visningsbild
P 20 Hjälte 1 124 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Ulfen [Gå till post]:

110% motor kraft.


gruffgruff
Visningsbild
P 33 Uppsala Hjälte 1 730 inlägg
0

Svar till JACKTHERIPZ [Gå till post]:

du kan stänga av realistic gunnery innan du flyger ditt uppdrag, då blir det sjukt mycket enklare att skjuta och träffa det man siktar på i allmänhet

Trust me.


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » IL-2 Sturmovik

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons