Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Lättast krascha förhållande

Skapad av Cannabis, 2009-07-14 22:56 i Kärlek & Relationer

5 304
22 inlägg
2 poäng
Cannabis
Visningsbild
P 34 Hjälte 744 inlägg
2
Lek med tanken att du skulle förstöra ett förhållande mellan 2 individer. Hur hade du gått till väga?
Brainstorma lite :q

Och nej, jag ska inte förstöra någons förhållande. Lite kul att veta, dock.

Om flickvännen är ytlig så är borde ett jävulskt ryktesspride vara en killer.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

hutcherson
Visningsbild
F 31 Hjälte 6 138 inlägg
0

Svar till Cannabis [Gå till post]:

Om en dör så har man väl lyckats alla gånger? :o

I'm practically floating in English.

knark_e_bra
Visningsbild
Hjälte 694 inlägg
0

Svar till Cannabis [Gå till post]:

skjuta den andra i magen och sen hälla salt i såret

KT
Visningsbild
P 32 Linköping Hjälte 6 237 inlägg
0

Svar till Cannabis [Gå till post]:

döda en, doppa en av dom i smörsyra, filma dom när dom har sex och lägga ut bilder ÖVERALLT kan gå med, om inte människorna i förhållandet gillar att bli offentliggjorda x)

Plötsligt hände det!

Cannabis
Visningsbild
P 34 Hjälte 744 inlägg
Trådskapare
0

Svar till MartinvK [Gå till post]:
Ja, det borde ju vara effektivt. Men då kan man ju själv åka lite i klister.

Cannabis
Visningsbild
P 34 Hjälte 744 inlägg
Trådskapare
0

Svar till mineastvilling [Gå till post]:
Den var inte så dum faktiskt.
Fast har nog hellre sex med bara det motsatta könet o0.

nephilim
Visningsbild
P 32 Falun Hjälte 8 307 inlägg
0

Svar till kt [Gå till post]:

Doppa i smörsyra?
Du är ju fan ondskefull så det räcker och blir över :D


Sup ner ena parten och ha sex med den, och skryt sedan om det till allt och alla.
Se också till att ha bildbevis :)

"Din mamma spelar keyboard i Hammerfall." - Sharlee D'Angelo

shallen
Visningsbild
31 Göteborg Hjälte 3 150 inlägg
0
Ha sex med båda, på samma tillfälle.

Jag är hemsk.

Wingen
Visningsbild
P 34 Uddevalla Hjälte 6 277 inlägg
0

Svar till Cannabis [Gå till post]:

Säga att X partner har varit otrogen

Hamsterpaj is an AIDS inducing experience

Cannabis
Visningsbild
P 34 Hjälte 744 inlägg
Trådskapare
0
upp
Loooovaaan
Visningsbild
Hjälte 6 inlägg
0
Hej alla hamsterpajare! I need help! behöver veerkligen hjälp och förslag....det har hänt mig något fruktansvärt...min fd bästa vän(vi var bästa vänner men är inte vänner längre pga det som hänt) Hon är tillsammans med min bror...och jag och tjejen går i samma klass. Jag avskyr att de är tillsammans och jag har försökt acceptera att de e tsm eftersom jag är en person som alltid försöker få alla andra att må bra...men för drygt en månad sedan frågade hon vad jag tyckte om att de va tsm...första gången hon frågat mig sedan de blev tsm vilket nu är 8 månader sedan......Så jag sa ärligt vad jag tyckte och då brakade hela världen för henne. hon tryckte ned mig totalt och anser att jag har gjort fel och att jag får leva med detta för att jag inte sagt något. Detta är en jävligt egoistisk person jag snackar om. Jag har inte sagt något för hennes skull och för att det varit sjukt jobbigt att säga det. Nu är jag utfryst i klassen för hon fått de tjejer jag varit med på sin sida. Vi går i tvåan på gymnasiet, tvåan??!! SÅ sjuk dagisnivå så det inte är sant...jag HATAR denna tjej och jag fattar inte hur jag stått ut med henne i ett år som "vän". Jag vill inget annat än att de gör slut för denna människa gör allt för att jag ska må dåligt just nu. Hon har fått min bror att trycka ner mig fullständigt och hon har fått mina betyg att bli sämre. Jag är inte så brutal att jag vill mörda henne haha...men jag VILL verkligen FÖRSTÖRA så mycket jag kan för henne!! Och projekt 1 är: Förstöra deras förhållande. Så hur gör jag?

(Förlåt för kass gramatik men jag är arg och vill bara att hon ska få känna hur det känns att vara ensam).

Forum » Livet » Kärlek & Relationer » Lättast krascha förhållande

Ansvariga ordningsvakter: RoadGunner

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons