Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

WoW warlock mana

Skapad av osaker, 2009-10-12 13:51 i Dator- & TVspel

288
7 inlägg
0 poäng
osaker
Visningsbild
Hjälte 311 inlägg
0
I vilken level slutar mana problemen med warlock? Jag har en level 18 som jag spelar på och jag kan knappast döda 1 mob innan jag får slut på mana.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Syndafloden
Visningsbild
P 33 Karlstad Hjälte 10 705 inlägg
0
lvl 18?

det ger sig nog, du har ju typ 62 lvls kvar.

HEH, TIME FOR A BIT OF A ROUGH AND TUMBLE

osaker
Visningsbild
Hjälte 311 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Erotisk_Eruption [Gå till post]:

Jo men, jag har spelat med andra casters och dem problemen fanns itne alls på samma sätt.
Har ingen lust att spela med warlock till 80 om man alltid kommer att ha mana problem. Vill gärna veta vilken level dom problemem försvinner.

tchomaz
Visningsbild
Hjälte 2 088 inlägg
0

Svar till osaker [Gå till post]:

använd life tap så lär du aldrig stöta på manaproblem igen, värre är det med hp :P


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » WoW warlock mana

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons