Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

15 årig drogmissbrukare

Skapad av Aannoonnyymm, 2014-03-02 19:33 i Livet

14 109
35 inlägg
4 poäng
klisterbajs
Visningsbild
Hjälte 113 inlägg
0

Svar till Lobax [Gå till post]:
"Det finns ett multum av forskning som visar att att Cannabisanvändning i ung ålder"
Försök att pränta in det i skallen på drogliberala Seroster haah! Minns bestämt att han tidigare hävdade på fullaste allvar att Cannabis var helt ofarligt.

Fast eh.. Ja nu kanske inte detta hade med ämnet att göra iof:S

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Livet » 15 årig drogmissbrukare

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons