Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Ladda utan inloggning

Skapad av Voodoo, 2009-05-14 21:51 i Mjukvara & Operativsystem

275
3 inlägg
0 poäng
Voodoo
Visningsbild
P Hjälte 591 inlägg
0
Ja,jag är lat och jag vet inte om tråden ligger rätt.


Jo, jag undrar om det finns något program eller inställning som gör så att Windows laddar även om du inte loggat in typ som i växlad användare, Min dator är lite småseg med vissa startup saker även om jag rensar dom då och då men det skulle vara skitskönt, Tack på förhand !

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Pendulum
Visningsbild
P 30 Hjälte 2 363 inlägg
0

Svar till Vornanen [Gå till post]:

jag undrar om det inte redan gör det lite

Ingen status


Forum » Datorer & IT » Mjukvara & Operativsystem » Ladda utan inloggning

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons