Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

MTP Target funkar inte,,

Skapad av William__, 2008-05-19 16:06 i Hamsterpaj

316
6 inlägg
0 poäng
William__
Visningsbild
P 32 Uppsala Hjälte 44 inlägg
0
MTP Target sidan som finns här på HP funkar ej ;/

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Karriis
Visningsbild
F 32 Luleå Hjälte 2 620 inlägg
0

Svar till William________ [Gå till post]:

För mig funkar det :D
Har dock inte spelat på några dagar :/

Karoline Renée @ YouTube

William__
Visningsbild
P 32 Uppsala Hjälte 44 inlägg
Trådskapare
0
Allright, nu har jag spelet, men tråkigt att ALLTID köra mot bots, hur connectar jag till andra större servrar? Ja ser bara en tom HPserv och en fransk.

Forum » Mellan Himmel och Jord » Hamsterpaj » MTP Target funkar inte,,

Ansvariga ordningsvakter: RoadGunner

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons