Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Jag vet inte vad han menar

Skapad av Anonym, 2012-04-16 09:05 i Kärlek & Relationer

1 727
3 inlägg
0 poäng
Anonym
Visningsbild
Sex & Sinne bot
0
Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hej,
Det går en kille i min klass som jag typ gillar men han ger så otydliga signalert.ex. vi smsar varje dag men ibland är hans sms jätte dryga och ibland så skriver han om hans känslor till livet, jag fattar inte hans signaler! och en annan sak som stör mig är att han kan en hel dag bara vara helt överdrivligt elak och sen kan han komma till mitt skåp och krama mig!

Ja så frågan nu då vad är det han visar och vad ska jag göra?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

mellah
Visningsbild
F 29 Hjälte 387 inlägg svar i S&S
0

Svar till Anonym [Gå till post]:
Jag tog ett snack med killen jag gillar.
Visade sig bara att han inte visste hur han ska visa att han gillar mig.
Tycker du också ska göra det :)
Om det är för jobbigt irl så gör det genom facebook,msn,sms m.m

Blivande frisör


Forum » Livet » Kärlek & Relationer » Jag vet inte vad han menar 

Ansvariga ordningsvakter: RoadGunner

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons