Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Sex och Sinne

Min tjej bara gnäller på sig själv

Hallo

Jag behöver gärna lite tips kanske man kan säga. Det är så att ja älskar min flickvän mer än allt på jorden verkligen. Men hon är inte nöjd men sin kropp hon tycker hennes lår är stora, att hon har stor rumpa osvosv. Och ja hon är inte pinsmal lixom men ja älskar hennes kropp verkligen den är lixom helt normal för en 15åring. Har försök att säga till henne att hennes rumpa är helt perfekt och att ja älskar att ta på den och allting, men inget verkar funka vad ja säger utan hon tycker endå illa om den. Hur ska ja få henne att vara nöjd med den hon är, och visa henne att ja älskar hennes kropp lixom vilket ja verkligen gör?

En fråga till.

Är jag bög eller nåt? Jag tänder inte på killar överhuvetaget, jag ser ingetting hos dom eller atraheras av dom. Jag älskar min tjej och lixom vet att ja älskar tjejer och tänder bara på det, men jag gillar när min flickvän typ smeker, små pillar vid min anus? och tycker de är skönt när hon har lite av fingertoppen i mitt anus, samtidigt som hon runkar av mig. Är jag bög då?

Hejsålänge! / Kimpan

Visningsbild

Tirah svarar:

Hej!
Det är jättesvårt för dig att jobba upp hennes egen självkänsla. Du gör ju allt du kan genom att ge henne ärliga komplimanger och älska hennes kropp som den är, det finns inte mycket mer än så du kan göra. Hon är förmodligen stressad över att hon inte platsar in i det ideal som dagens samhälle och media byggt upp. Fortsätt stötta henne så gott du kan. Om det går skulle du kunna säga på ett fint sätt att du är lite less på att hon bar säger emot när du berättar hur du känner för hennes kropp. "Jag har väl rätt att tycka att din kropp är underbar?" Hon måste jobba upp sitt självförtroende på egen hand också. Det här är ett vanligt problem i förhållanden och i mina öron låter det som du gör allt du kan. Keep it going!

Annons