Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Sex och Sinne

Hur fixar man en KK?

hej hej !
Hur skaffar man en kk (knull kompis)

Visningsbild

Tirah svarar:

Hej hej!

Det finns olika sätt att fixa sig en liten KK. Antningen går du på någon av dina befintliga kompisar och föreslår att ni ska hetta upp er relation lite. Det kan dock bli ganska pinsamt om personen säger nej.. Ett bra tips är att fråga tjejen/killen vad de tycker om KK-relationer för att få veta vad de tycker om hela KK-grejen. Om de tycker KK är dumt så vet du att det är fel person att fråga. Ett annat sätt är att hitta någon du tycker är snygg och bara börja ragga!

Det viktiga är att göra klart för varandra redan från början att det bara handlar om sex så det inte slutar med att någon av er blir superkär och sårad.

Lycka till!
Puss och kram,
Tirah

Annons