Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Sex och Sinne

Onanerar ofta och med hunden

jag onanerar 20-30 ggr per dag normalt eller inte!!!??? och jag onananerar på lektionerna fasst på ett sett där man inte böhöver ta på fittan... och när ingen är hemma brukar jag vilja bli slickad av min hund är det normalt!?!?!?!?

Visningsbild

rawwr svarar:

Hej!
Jag föredrar att inte använda ordet normalt, då det inom sex inte finns något som kan klassas som onormalt. Alla tycker om olika saker och det är bara så det är, vill du onanera så pass ofta och trivs med det utan att någon tar skada, då är det ju bara att köra på!

Vanligt? Nej. Jag skulle inte säga att det är vanligt att onanera upp mot 30ggr om dagen. Dock kan jag väl tipsa dig om att välja dina platser så att du inte gör någon annan människa upprörd för att de förstår vad du håller på med.

Att bli slickad av hunden? Jag har hört många liknande historier, dock kan jag personligen inte göra annat än att anse det väldigt konstigt och avtändande, även om det finns fler än du i denna värld som låter sig utnyttja husdjur.

Ha det bra!

Annons