Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Sex och Sinne

Är det fel på mig?

jag undrar ifall det är något fel på mig, jag är en femtonårig tjej som ända sedan sen jag var typ 11 år har hållit på & onanerat. Nu onanerar jag så ofta jag kan, ibland blir det typ 10 gånger per dag. Jag är i stort sett alltid kåt & kollar ofta på porr. Håller ofta på med mina dildos. Är jag kåt så måste jag onanera, typ om jag sitter på ett tåg & blir kåt kan jag börja pilla på mig själv. är det fel på mig?

Visningsbild

rawwr svarar:

Hej!
Nej. Det är inget fel på dig, du är mitt i tonåren och alla utvecklas mycket sexuellt under denna tid, man utforskar sig själv, en del mer, andra mindre.

Tänk på att du själv inte tar skada eller stör människor i din omgivning och fortsätt att njuta.
Ha det bra!

Annons