hej, jag är en tjej som är 15 år.
När jag o en kille skulle ha sex så hade vi ett långt förspel o jag blev våt, men ändå så kom han ändå inte in i mig. Vi har inte känt varandra så länge men vi är "på g" om man säger så. Denna natt var de värsta jag varit med om så jag vågar/vill inte säga till om glidmedel. Finns de något annat sätt som jag kan göra så att jag blir våtare snabbare utan all han ska behöva göra så mycket.
kram

Beaver svarar:
Tjenare tjejen!
Det här med att killen inte kommer in i dig går att lösa på flera sätt. Du säger att du blev våt men det ändå inte fungerade. Detta kan bero på flera saker som t.ex. Du var nervös och spände dig, Han visste inte helt var den skulle in eller Du är väldigt trång. Jag utesluter att han var för stor för det finns inte så många killar som är så stora att dom absolut inte kan få in den.
Det är viktigt att du känner att du är redo och vill ha sex med honom. Annars kommer du omedvetet eller medvetet spänna dig och då blir det rakt av mycket mycket svårare för honom att komma in. Ett långt förspel kan få detta problemet att lösa sig och det är viktigt i så fall att du säger till när du är redo.
Om det är så att du är trång så löser man det väldigt lätt genom att du pullar dig själv för att töja ut dig själv lite. Testa även att han pullar dig under förspelet. Först med ett finger och sen kanske två om det fungerar. Sen måste man bara ta det lugnt när den ska in och absolut inte stressa. Då gör det ont och kan va svårt.
Om det är så att han är oerfaren så föreslår jag helt enkelt att du tar lite kommando och hjälper till med din hand för att få in den. Ett annat sätt är att du rider honom från början för då hjälper ju gravitationen till så det blir lite lättare. Då är det dessutom du som bestämmer tempot och du vet ju var den ska in så då är det lättare.
Lycka till i framtiden och om du behöver några fler svar så dra dig inte från att skriva i min gästbok!
M.v.h. Kalle