Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Sex och Sinne

Hur kan han bli uthålligare?

Hej, jag är en tjej som har haft sex med min kille typ 5 gånger, det börjar med att vi hånglar, sen tar vi av oss kläderna och jag suger av han, sen för han in den och jag tycker att det är skönt och så..men han kommer ganska fort så vi hinner typ inte göra något, kan man förhindra att han kommer så fort på något sätt?

Visningsbild

RebelRebel svarar:

Hej!
Det här är ett ganska vanligt problem för många, och du borde kanske ta det som en komplimang att han tänder på dig såpass mycket att det går så fort ;)
Nämen skämt åsido, jag förstår att det är jobbigt. Det du för det första kan göra är att låta bli att suga av honom innan ni har sex, det tror jag kan vara en bidragande faktor till att han kommer så snabbt.
Sen kan du be honom sakta ner lite när han känner att han är nära att komma. Jag är inte kille, så jag vet tyvärr inga bra tips för hur man ska hålla ut längre, men en sak jag har hört ska fungera som en akut åtgärd är att tänka på något äckligt.
Jag vet inte hur gammal du eller han är, men det krävs lite träning för att kunna hålla på lite längre, och har man precis inlett sitt liv som sexuellt aktiv är det inte helt lätt alla gånger :)

Annons