Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons
Visningsbild
Morotsglass tjej 29 Senast 2014-09-09 18:57
Falun

26/10-95 - 15/3-14 vila i frid älskade kompis <3

Medlem sedanSpecialstatusFödelsedag
2012-08-02Hjälte1995-12-05
ForuminläggGästboksinläggAntal vänner
151 133 12
Anti P12-skylt

Anti P12-skylt

Om denna rutan är synlig betyder det att jag INTE vill ha jobbiga gästboksinlägg ifrån okända omogna människor, till exempel inlägg där någon frågar om jag vill ha camsex eller om jag vill lägga till personen på msn “Hej msn? puss”. Jag känner inte dig så varför skulle jag vilja det? Är du en pedofil? Är du en camsexare? Är du en groomer? Vill du äckla dig på msn och störa tjejer och killar och mobba, prata om din lilla snopp eller dina bröst och visa dem för pengar? Pssst, det är emot reglerna!

Det äcklet som skriver och frågar om sex och sådant kommer att bli rapporterad, uthängd, granskad, borttagen och bannad. Ansvariga på Hamsterpaj komma att hänga ut äcklet som skriver och pussar, smeker, ber om msn och camsex, och de frågande äcklen kommer inte att vara välkomna tillbaka. Vill du lära känna mig som har denna skylt aktiverad, lär känna mig, sen får du kanske fråga. Frågar du med en gång så är du borta ifrån pajen och därmed punkt slut.

Inlägg: 1163
  • Visningsbild
    2014-01-08 21:11 Morotsglass F29

    Det gick bra, det är faktiskt min pojkvän. Vi har varit ihop ett år, ska träffa han på fredag

    Historik Gå till

    Skicka
  • Visningsbild
    2014-01-03 21:02 Morotsglass F29

    Haha ursäkta att jag inte svarat men har haft ruskigt mycket för mig. Den dan du frågade om vad jag gjorde så var jag med kompisar, festade, hämtade en väldigt speciell person från Arlanda =) själv då?

    Historik Gå till

    Skicka
  • Visningsbild
    2013-12-25 10:13 Morotsglass F29

    Haha ja det lät väl roligt. Pengar, linne, jeans, tröja, kokbok m.m ska få lite mer på lördag. Själv då?

    Historik Gå till

    Skicka
  • Visningsbild
    2013-12-20 21:31 Morotsglass F29

    Jag har varit upp till Älvdalen och träffat kompisar =) dudå?

    Historik Gå till

    Skicka
  • Visningsbild
    2013-11-29 23:38 Morotsglass F29

    Hej, det är bra, lite ont i huvudet bara. Själv då? =)

    Historik Gå till

    Skicka
Nästa »
Annons
Annons
Annons
Annons