Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons
Visningsbild
Rojk kille 38 Senast 2025-11-08 15:08
Huddinge

Exactly which part of B flat you don't understand!?
Medlem sedanSpecialstatusFödelsedag
2004-12-13"Rojk"1988-03-01
Anti P12-skylt

Anti P12-skylt

Om denna rutan är synlig betyder det att jag INTE vill ha jobbiga gästboksinlägg ...

ifrån okända omogna människor, till exempel inlägg där någon frågar om jag vill ha camsex eller om jag vill lägga till personen på msn “Hej msn? puss”. Jag känner inte dig så varför skulle jag vilja det? Är du en pedofil? Är du en camsexare? Är du en groomer? Vill du äckla dig på msn och störa tjejer och killar och mobba, prata om din lilla snopp eller dina bröst och visa dem för pengar? Pssst, det är emot reglerna! Det äcklet som skriver och frågar om sex och sådant kommer att bli rapporterad, uthängd, granskad, borttagen och bannad. Ansvariga på Hamsterpaj komma att hänga ut äcklet som skriver och pussar, smeker, ber om msn och camsex, och de frågande äcklen kommer inte att vara välkomna tillbaka. Vill du lära känna mig som har denna skylt aktiverad, lär känna mig, sen får du kanske fråga. Frågar du med en gång så är du borta ifrån pajen och därmed punkt slut.

Las mer
  • Visningsbild
    2012-02-14 09:10 Rojk P38

    Klaga på Kalle istället för mig? kolonP

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-13 22:48 Lef P34

    Ja, det är ju rätt självklart om det skickas från hamstern. Men trackade ni de som inte svarade till hamstern utan sökte upp användaren och skrev i deras gb, för att de tänkte att det annars skulle gå till hamstern? :o

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-13 00:10 Rojk P38

    Fast vi märkte att alla ändå svarade direkt till Hamstern, så.

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-12 22:57 Lef P34

    That totally does not make sense. Hur ska någon hajja det? När man inte ens kan se det i historiken. Kan ju inte bara vara jag som är dum som inte hajjar det sad

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-12 22:55 Rojk P38

    Hamstern 1337 (Privat)

    Du skickade en anonym hälsning till Lef här är svaret:
    Svara svara, detta till rojk?

    Historik
  • Nästa »
    Annons
    Annons
    Annons
    Annons