Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons
Visningsbild
svullos_tumme Senast 2023-09-22 20:09


I've got more issues than Vogue
Medlem sedanSpecialstatus
2006-09-25Hjälte
Anti P12-skylt

Anti P12-skylt

Om denna rutan är synlig betyder det att jag INTE vill ha jobbiga gästboksinlägg ...

ifrån okända omogna människor, till exempel inlägg där någon frågar om jag vill ha camsex eller om jag vill lägga till personen på msn “Hej msn? puss”. Jag känner inte dig så varför skulle jag vilja det? Är du en pedofil? Är du en camsexare? Är du en groomer? Vill du äckla dig på msn och störa tjejer och killar och mobba, prata om din lilla snopp eller dina bröst och visa dem för pengar? Pssst, det är emot reglerna! Det äcklet som skriver och frågar om sex och sådant kommer att bli rapporterad, uthängd, granskad, borttagen och bannad. Ansvariga på Hamsterpaj komma att hänga ut äcklet som skriver och pussar, smeker, ber om msn och camsex, och de frågande äcklen kommer inte att vara välkomna tillbaka. Vill du lära känna mig som har denna skylt aktiverad, lär känna mig, sen får du kanske fråga. Frågar du med en gång så är du borta ifrån pajen och därmed punkt slut.

Las mer
  • Visningsbild
    2012-10-04 21:58 NKL P37

    Det jag egentligen skulle skriva var ju förstås att jag blir glad av att se att du är online här, kolonD. Finally, a sane person! <3

    Historik
  • Visningsbild
    2012-10-04 21:57 NKL P37

    Försöker omskära min snopp men hur jag än drar eller flyttar så händer ingeting. Uppskattar svar.

    (läste föregående inlägg och ville ju självklart ge min variant på den! angry)

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-14 13:57 svullos_tumme

    Hahahaha :'D

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-14 13:56 NKL P37

    Nej! Dom långa spiralformade sakerna!
    Inte mamma och pappa! :O Usch!

    Heres your badge:
    http://rlv.zcache.com/nice_genes_funny_dna_magnet-p147745979008574122z85qu_400.jpg

    Forum image

    Historik
  • Visningsbild
    2012-02-14 13:49 svullos_tumme

    Jag ska tacka mitt tard till pappa och tidsoptimist till mamma? sad

    Historik
  • Nästa »
    Annons
    Annons
    Annons
    Annons