Entrero kille 25 Värnamo senast Idag 01:14

Tidens ände och cirkelns början, träff utan mål och lycka utan gränser med dig

Piratpartist Sänk bensinskatten Ateist Mitt land: Sverige Vuxen Jag är sysop Hackerflaggan Jag har donerat mina organ Anti-FRA LOTR-nörd

Va? Sladdade du in på Entreros presentation? Är du ett sladdbarn?



Nu var du väldigt jobbig för Entrero blev tvungen att skriva en presentation för att tillfredsställa din nyfikenhet om honom. Han ansåg inte alls att det var lätt men det gick och det var riktigt ärligt.

Hurdan är den där Entrero? Han själv säger som hans andranamn, lik en Björn.



Det finns otaliga teorier om hurdan Entrero är men sanningen är att han är godhjärtad för det mesta, kelsjuk å det grövsta, erotisk som få och benägen till lättja lite då och då men han uppskattar att hitta på något roligt i gott sällskap. Lasergame, bowling, simma, kasta gurkor ifrån toppen av eiffeltornet eller liknande. Desto mer spontant roligt det är, desto bättre! Iofs är massor av kramar ännu bättre så den som vill kan alltid ge Entrero en stor kram för att göra honom extra lycklig även om han nu är upptagen av en söt underbar liten tjej som har honom på kroken!

Lite onödigt vetande för den som vill veta är även att Entrero är blodgivare. Han äger sju huvudbonader, tre scarfar, tycker om nitton ölsorter, sju whiskeys och äger endast ett gosedjur som han fick för sex år sedan.
Hans säng är 105 bred och han snarkar om han är drucken och ligger på rygg.

Entrero är koffeinberoende, så han blir ganska så lättirriterad om han inte får sitt dagsintag vilket på ett ungefär är minst en halv kanna ljuvligt mörkt kaffe. Morgonhumöret hans är långt ifrån trevligt så man gör bäst i att undvika Entrero tidigt på dagen.
Entrero anser dessutom att det bästa kaffet i Värnamo kan köpas på Preemmacken vid bananhuset där de maler kaffebönor på plats.
- Tips från coachen: Ge honom kaffe på morgonen så blir han goe!
Ibland får man ta Entrero med en nypa salt eller sucka lite sådär sorgset som man brukar göra åt äldre släktingar som har börjat med att ta på sig underkläderna sist.

Andra åsikter om hurdan Entrero är:

"Erotisk ända in i själen" - Kit
"Pilsk som en rottweiler som fått nys på en hona som löper" - Anonym
"Han är som en kall öl efter en varm arbetsdag" - Anonym
"Som en vandrande dildo, MrRabbit!" - Kouki
"Umgänge med Entrero är som dionysiska zenbuddistiska lustupplevelser!" - Minns ej vem
"Slampa!" - svullos_tumme Dock betraktar Entrero ordet och innebörden som en bra sak.
"Underbar!" - Nochmal_Bitte vilket är sant och sagt med ärlighet.

Vad pysslar Entrero med?



Antingen filosoferar han över vart Stålmannens plånbok tar vägen när Stålis har tajtsen på eller också funderar han över Tao, filosofin ifrån östern. Det är heller inte osannolikt att man kan hitta honom framför datorn eller utfläkt i sängen läsandes fantasyböcker eller böcker om sex, samlevnad, psykologi eller målande och skissande. Går man förbi ängen där Entrero bor så ser man ibland att han sitter under ett träd och skissar eller puffar på sin stiliga vattenpipa.
Det är inte heller ovanligt att han sätter på lite klassisk musik, till exempel Mozarts violinkonserter, och målar tavlor. Den extra nyfikne bör även känna till att Entrero lyssnar mycket på irländsk pubmusik och kan sjunga med i "Seamus Kennedy - Rattlin' bog" även på slutet om han inte intagit för stora mängder av lödig alkoholhaltig dryck. Då klappar och sjunger han med dåligt istället, till de övrigas förtrytelse.

Vad gör Entrero på Hamsterpaj då?



Han är en sådan där sysop, eller tekniskt sett modereringsansvarig på sajten. Han är ansvarig för Ordningsvakterna, Administratörerna, modereringen i forumet, reglerna på sajten och sådana där saker. Om man skulle ha några frågor om moderering, visningsbilder och sådant ska man i första hand vända sig till Administratörerna. Entrero har yttersta ansvaret, chefen för sådant, men det går genom admins först då Entrero har väldigt mycket annat att syssla med och admins har privilegier och uppdraget att lösa sådant för att sysops ska kunna jobba med annat på sajten och de dessutom är duktiga, kompetenta och trevliga.

Kan inte Entrero göra mig till Ordningsvakt om jag frågar snällt?

NEJ!


Om Entrero anser att du skulle kunna passa som Ordningsvakt så tillfrågar han dig. Kort sagt frågar du inte honom om Ordningsvaktsprivilegier för du kommer inte att få dem.

Entrero är också ansvarig för snusket här på sidan. Eller ja, han är en av dem som sitter och svarar på frågor i Sex & sinne. Han är rätt duktig på det där med sex och snusk då han har spenderat ungefär fem år på att studera anatomi, taoistiskt helande sex, tantra, Kama Sutra, den parfymerade trädgården, Ananga ranga och lite annat smått och gott frivilligt på sin fritid. Länge leve sexuell frihet och kunskapstörst säger Entrero!
Mestadels handlar det om de österländska lärorna om sex det vill säga, för de västerländska är väldigt tråkiga och outvecklade då vissa institutioners trångsynta moral var det rådande beslutsorganet gällande sex på tok för länge.
Tack och lov för den påhittade svenska synden!

Varning!



De jobbiga hormonella personer som bara skriver skräp, skriker och svär och liknande när de tilltalar Entrero kommer att bli behandlade därefter. Vill du talas vid med Entrero så låt bli svärorden, förolämpningarna och allt sådant skräp då det precis som i vanliga livet inte uppskattas, särskilt inte när det är omotiverat.