Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Är jag trång? Vill helst inte gå till gynekolog

Skapad av Anonym, 2008-11-14 18:24 i Sex & Sinne

6 641
16 inlägg
-3 poäng
Sex och blandat
Anonym
Visningsbild
Sex & Sinne bot
-3
Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hej (igen)!

Jag har försökt att pulla, som det heter. Alltså stoppa in fingrarna. Men jag får inte in mer än ett finger.
Det är såhär att jag är oskuld fortfarande, och oroar mig om jag är för trång.

Ett finger går mycket bra, men man ska tydligen få in 3-4 fingrar, det säger i alla fall mina kompisar att de har fått. Men när jag försöker föra in det andra fingret så svider det väldigt mycket, inte inuti, men jag kan inte förklara riktigt. Om man stoppar in fingertoppen och trycker uppåt, så svider det. Det brukar också svida på klitoris ibland, då jag rör vid det på ett speciellt sätt.

Det svider inte då jag kissar. Vad kan det vara för något, och hur gör man så att det går bort? Är lite för rädd för att gå till en gynekolog då jag inte har haft sex ännu.
Vill inte "tappa oskulden" till gynekologen, haha.

Mvh frågaren!

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Livet » Sex & Sinne » Är jag trång? Vill helst inte gå till gynekolog

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons