Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Min killes stånd slaknar efter förspelet?

Skapad av Anonym, 2011-02-17 21:00 i Sex & Sinne

3 633
2 inlägg
0 poäng
Sex och blandat
Anonym
Visningsbild
Sex & Sinne bot
0
Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hej!

Jag började träffa en kille, vi var väldigtt intesserade av varandra, speciellt sexuellt. Han var inte blyg för att ta för sig eller visa upp sig. Första gången vi skulle ha sex så började vi med lite förspel och allting var jätte bra och man märkte hur upphetsad han var, men när vi väl kom till delen då han skulle stoppa in sin penis i mig så slaknar hans snopp och han blev jätte förbannad på sig själv.

Jag frågade honom varför det blev så, men han visste inte själv, det hade hänt fler gånger förut med andra tjejer också. Men jag som andra part känner mig jätte dum och självklart känns det som att det beror på mig fast att han säger det inte är så.

Men varför kan han ha ståd ända fram tills vi ska ha sex? och förspelet är jätte bra.. är detta något som hänt förut?

Tacksam för svar/ Nyfiken tjej..

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Livet » Sex & Sinne » Min killes stånd slaknar efter förspelet?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons