Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Är nyfiken men vågar inte suga av honom

Skapad av Anonym, 2009-04-10 14:59 i Sex & Sinne

6 236
16 inlägg
3 poäng
Sex och blandat
Anonym
Visningsbild
Sex & Sinne bot
3
Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hejsan

Min pojkvän och jag varit tillsammans i 4 månader, och vi har haft sex. Men nu vill han att jag ska suga av honom, och jag vågar egentligen inte fast är ändå nyfiken.

Jag vill testa för de kanske inte är så farligt, men tänk om jag skulle ogilla det? Tänk om han dumpar han mig?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Livet » Sex & Sinne » Är nyfiken men vågar inte suga av honom

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons