Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hej sexperterna. Jag är en kille på 19år som funderar på en sak rätt stor sak enligt mig och de skrämer mig.Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Jag har en flickvän vi har varit tillsammans i nästan 1år snart jag har i hela mitt liv endast tänt på tjejer och bara hållit på med tjejer, lixom jag älskar tjejer och det vet jag! Jag ser ingetting hos en kille som skulle kunna göra mig kåt te.x eller att han är snygg eller nånting, jag finner alltså inget atraktivt hos en snubbe.
Men asså jag undrar om ja typ är bög endå eller nåt för ibland när min flickvän och ja ska ha sex eller endast ligger och kollar på film så kan hon typ ta sitt finger och smeka runt min anal, eller typ inte riktigt så utan mer under min pung och mellan analen hon typ masserar där och för in lite av fingret pytte lite i min anal och ja tycker typ det är skit skönt? Är ja bög och vill typ ha anal sex och skit med killar nu?