Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Ena testikeln är mindre

Skapad av Anonym, 2008-09-16 17:30 i Sex & Sinne

1 514
5 inlägg
0 poäng
Sex och blandat
Anonym
Visningsbild
Sex & Sinne bot
0
Den här frågan kommer från en anonym medlem och är besvarad av våra kunniga sexperter.
Besök Sex och Sinne här om du vill ställa en fråga anonymt också!
Hej! Jag har varit rädd väldigt länge och jag har aldrig vågat fråga någon, min ena testikel är mindre än den andra, är det farligt? Är det en sjukdom?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Entrero
Visningsbild
P 40 Hjälte 1 538 inlägg 238 svar i S&S
0
Tjenare!

Du kan sluta oroa dig då det är helt fullt normalt. Det kan också variera att den ena testikeln händer ned lite mer än den andra och därav verkar det som om den ena är mindre men oavsett vilket så är det ingen sjukdom och det är inte farligt för dig.

Skulle du fortfarande vara orolig så vänd dig gärna till Ungdomsmottagning så svarar de gärna på dina frågor.

MVH Magnus

Inget gör mig så smickrad som att bli kallad för syndare.

Schupp
Visningsbild
P 31 Sundsvall Hjälte 5 214 inlägg
0
Jag har för mig att det var så för majoriteten av killar.

Jag hette tidigare Taima


Forum » Livet » Sex & Sinne » Ena testikeln är mindre

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons